Експомічник президента РФ порівняв Путіна із засновником Римської імперіїКолишній помічник президента Росії Владислав Сурков порівняв Володимира Путіна із засновником Римської імперії Октавіаном Августом. Про це повідомляє російський "РБК", який цитує Суркова з інтерв’ю "Financial Times", передає .

Об этом сообщает ЗРОБИТИ

Putin August
Фото: diletant

Сурков, розмірковуючи про державний устрій, заявив, що після розпаду Радянського Союзу, до якого призвела одноманітність, людям потрібно було дати різноманітність. Проте, за його словами, різноманітність, яка з’явилася в країні в 90-і роки, "добивало Росію ще швидше".

За його словами, різноманітність потрібно контролювати, це дозволить створити "хороший компроміс між хаосом і порядком".

"Передозування свободи смертельна для держави. Все, що служить ліками, може бути отрутою. Вся справа в дозуванні", — заявив Сурков.

В інтерв’ю також Сурков Путіна з Октавіаном Августом. За словами Суркова, Путін не відміняв демократію, а поєднав "з монархічним архетипом російського правління".

"Октавіан прийшов до влади, коли нація, люди боялися боротися. Він створив державу іншого типу. Це більше не була республіка... Він зберіг формальні інститути республіки — був сенат, був трибунал. Але всі звітували перед однією людиною і підпорядковувалися йому", — зазначив експомічник президента РФ.

Як повідомляв "СтопКор", “Джо Байден” підписав петицію за відставку Татарова.

Читати також:
РНБО запровадила санкції проти Фірташа та Фукса
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/ekspomichnyk-prezydenta-rf-porivnyav-putina-iz-zasnovnykom-rymskoyi-imperiyi/”