Пандемія коронавірусу, безумовно, змінить світ
Знайомтеся, Маріанна Малина – астролог- практик. Вона більше, ніж за двадцять років, створила і проаналізувала тисячі індивідуальних гороскопів, провела тисячі консультацій, тому її висновок — астрологія працює! Сьогодні вона в ексклюзивному інтерв’ю спеціально для читачів «Погляду» розповідає про коронавірусне лихо та його наслідки, а також дає універсальні астропоради для кожного українця.

Об этом сообщает Преступная Россия

- Пані Маріанно, розкажіть, будь ласка, чому сьогодні людство потерпає від пандемії, для чого нам це дано, тобто що про це кажуть небесні світила?

- Про те, що 2020 рік буде непростим для людства, писали та говорили майже всі астрологи ще перед новим роком, коли давали прогнози на рік.

По-перше, насторожувала кількість затемнень 2020 року — цілих шість. Зазвичай у році буває три чи чотири затемнення. П’ять затемнень уже характеризують непростий рік, а тут цілих шість!

По-друге, це рік рідкісних з’єднань планет, які характеризують довготривалі цикли. Це насамперед з’єднання Сатурна з Плутоном у Козерозі, яке буває раз приблизно на 600 років. А також не менш рідкісне з’єднання Юпітера з Плутоном у тому ж знаку.

По-третє 2020 рік (за думкою провідних астрологів світу) – це початок ери Водолія, маркером старту якої являється так звана «мутація», тобто з’єднання Сатурна і Юпітера у Водолії в грудні цього року. А зміна епох, які тривають понад дві тисячі років – це завжди певний злам, що провокує хвилю змін.

Варто сказати, що у цей рік ми «увійшли» з «коридору затемнень» (це час між двома сусідніми затемненнями), ось як тоді я описувала це:

«Конфігурація на небі зараз доволі складна, я б навіть сказала – драматична. Ми наближаємося до вагомого і рідкісного з’єднання Сатурн-Плутон, точна фаза якого настане 12 січня, а зараз обидві ці планети, які перебувають у з’єднанні з Сонцем, стають в опозицію до Місяця у день затемнення. Що це означає? З’єднання Плутона з Сатурном у Козерозі – це з’єднання, що говорить нам про трансформацію, зміну, «розхитування» всього того, що здавалося вічним. Це може проявитися як крах деяких підприємств та загальна нестабільність у державних утвореннях. Це з’єднання може також спровокувати перерозподіл сфер впливу. І на тлі цього «розхитування» відчуття нестабільності, бездушної руйнуючої «машини», що насувається, острівком стабільності лишається дім, сім’я, рід та батьківщина».

Нагадаю, Плутон – планета смерті та трансформації, а Сатурн відповідає за самодисципліну, порядок, обмеження. Ця планета в астрології пов’язана з законом карми, а у старих трактатах була відома як планета «великого нещастя».

Зазначу, що тоді мені не прийшло на думку, що події будуть пов’язані з вірусом. Але зараз вже зрозуміло, що «спусковим гачком» глобальних зрушень стала поточна пандемія коронавірусу, яка, безумовно, змінить світ.

Щоб краще зрозуміти ситуацію, варто подивитися у часі назад на це з’єднання. Що тоді було?

Останнє з’єднання було 1518 року і принесло епідемію віспи у Новий Світ, яка викосила значну частину корінного населення. Безумовно, це вплинуло на політичну ситуацію на континенті й дозволило європейцям швидко його колонізувати.

Перед цим аналогічне з’єднання було аж 549 року. Цей період відомий в історії, як «Чума Юстиніана». Це одна із найбільших пандемій у світовій історії. Власне, почалася вона раніше, але саме 549 року було видано указ Юстиніана про перешкоджання пересуванню, по суті, було введено перший карантин.

Що цікаво, у картах з’єднань Плутона із Сатурном завжди є місячний вузол. Його ще називають кармічним. Тому, вірогідно, ці цикли пов’язані ще й з накопиченою кармою.

Можливо, людство занадто розслабилося і стало егоїстичним та безвідповідальним? А зараз знову настав час задуматися над вічними цінностями?

«Населення Землі продовжить зростати, що спричинить інші, не менш глобальні виклики»

- Можна сподіватися, що коронавірус ослабить хватку, а потім і взагалі стане безпечним для наших життів?

- Я не вірусолог, тому мені складно відповідати на це питання. Але я припускаю, що коронавірус людство успішно переживе, як пережило і значно страшніші пандемії, які багато разів випадали на його долю впродовж існування. Скажу навіть більше – населення Землі продовжить зростати, що спричинить інші, не менш глобальні виклики.

«Припускаю, що коронавірус людство успішно переживе, як пережило і значно страшніші пандемії, які багато разів випадали на його долю впродовж існування»

Маріанна Малина

З великою вірогідністю найближчими роками вірус ліпше пристосується до людини, тобто мутує у більш безпечну форму, і лишиться з нами як ще одне захворювання на кшталт грипу.

«Бережіть свої ресурси, будьте розважливими та уважними»

- Коли очікувати українцям та чернівчанам відродження?

- У гороскопі України саме зараз відбувається так зване повернення Сатурну. Така конфігурація буває раз на 30 років і символізує дорослішання та появу зрілості.

Уроки Сатурна суворі, пов’язані з обмеженнями, руйнуванням ілюзій, справжніми труднощами та прийняттям реальності такою, як вона є. І уроки ці пов’язані з нашим минулим, бо Сатурн у гороскопі України ретроградний.

Зауважу, що повернення Сатурна буде надзвичайно довгим, бо Сатурн якраз у цій позиції попадає в ретроградну петлю і загальмовує свій рух. Вийде Сатурн із з’єднання аж 26 червня. Тому приготуйтеся до затяжного періоду кризи. Це буде період обмежень. Бережіть свої ресурси, будьте розважливими та уважними.

Щодо Чернівців, точної дати заснування міста наразі знайти неможливо. Я взяла за основу дату першої письмової згадки Чернівців – 8 червня 1408 року. Це, звісно, умовна дата, але для астрологічних розрахунків треба від чогось відштовхуватися.

Гороскоп, розрахований на цю дату, доволі цікавий, якщо його розглядати у світлі поточних подій. Тому що Уран в астрологічній карті міста якраз перебуває поблизу цьогорічного з’єднання Сатурн-Плутон. Це показник того, що місто таки вразливе щодо вірусу.

На жаль, швидкого вирішення проблем я пообіцяти не можу. Ситуацію продовжить квадратура транзитного Нептуна до Місяця. Нептун вказує на епідемії, а Місяць – це населення. Тому весна і навіть частково літо можуть виявитися складними. Найгірші показники припадають на середину травня.

Хочу попередити про можливе «повернення» вірусу в березні 2021 року, а також ще одна хвиля можлива у вересні 2021 року. Звичайно, що Нептун може вказувати на інші інфекційні захворювання, або й на «ослаблений» варіант вірусу. Але остаточно у повній безпеці місто Чернівці буде тільки після березня 2022 року, коли Нептун пройде всі дисгармонійні аспекти. Звичайно, це – крайній термін. Припускаю, що життя внормується значно раніше. Але до вказаного часу все одно надмірно розслаблятися не треба.

Людство занадто захопилося «успішним успіхом»

- Чи є якісь дієві та універсальні астропоради людям у «найтемніші часи»?

- Універсальна формула одна: «Їж, молись, кохай». Уроки цього часу полягають у тому, що нам пора навчитися цінувати прості речі. Звернутися до вічних цінностей – сім’ї, кохання та життя як такого, з його нехитрими радощами. Людство занадто захопилося «успішним успіхом» та «досягаторством». Пора зупинитися. Подивитися вглибину себе. Повернутися, так би мовити, до самих себе, до своєї основи.

Попереду – нова епоха Водолія й нам треба навчитися знаходити внутрішні опори у чимраз мінливому світі, який чекає нас попереду.


Люди проходять тест на взаємодопомогу

Олександр Лановий, спеціаліст-консультант з китайської метафізики

Пандемія коронавірусу, безумовно, змінить світ

Зараз ми всі живемо у стресовій ситуації світового масштабу. Це підвищує тривожність і невпевненість у майбутньому усіх без винятку. Але за цими негативними моментами необхідно бачити для чого нам дають такі кризові часи випробувань. По-перше, відбувається трансформація світогляду у багатьох, як країн, так і людей, переосмислення цінностей, перегляд установлених традицій. Варто зрозуміти, що світ уже не буде таким, як до пандемії, він кардинально зміниться (надіюся у кращий бік). Перенесення Олімпіади, Пасха онлайн, скасування або переформатування багатьох форумів, фестивалів – це початок таких змін. По-друге, це своєрідний тест на толерантність і взаємодопомогу. У багатьох проявляються найкращі риси (як і в часи Майдану), коли жертвують грошима, часом і здоров’ям на подолання цієї недуги. Варто зазначити, що цей безстроковий карантин стане і своєрідною перевіркою на міцність сімей та союзів.

Креативність та інновації – допоможуть вам пережити цей непростий період. Навчіться бачити позитивне в дрібницях життя, на які не звертали уваги, чи то природа, сім’я, чи менш значущі речі. Головне – пам’ятайте, що життя і після закінчення пандемії триватиме і треба бути готовим прийняти його в здоров’ї та радості.

Усім стійкості, оптимізму та здоров’я!

Ольга ШУПЕНЯ


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/interview/pandemiya-koronavirusu-bezumovno-zminit-svit-387922”