Київ – дуже велика проблема для Росії, і вони зроблять все, щоб сюди зайти – голова Київської ОВА

Київ – дуже велика проблема для Росії, і вони зроблять все, щоб сюди зайти – голова Київської ОВА


Київ – дуже велика проблема для Росії, і вони зроблять все, щоб сюди зайти – голова Київської ОВАУкраїнський військовий поблизу Києва (ілюстративне фото) (Фото:REUTERS/Gleb Garanich)

Об этом сообщает Times


Глава Київської військової обласної адміністрації Олександр Павлюк розповів про ситуацію на підступах до української столиці.


«І для того, щоб максимально не допустити наближення російських військ до Києва, ми будуємо по районах Київської області, на основних магістралях, на основних перехрестях, висотах, які найбільш притаманні для ведення оборонних дій і зупинення противника, ще один рубіж, який насичуємо підрозділами територіальної оборони і добровольчими підрозділами для того, щоб максимально сприяти нашим військам безпосередньо в смузі виконати свої завдання і мати стійкість оборони», — сказав він.


За словами голови ОВА, зараз окупанти зупинені.


«Ворог шукає шляхи, але і наші Збройні сили не чекають — також активно проводять дії у відповідь, постійно сковують ворога, постійно завдають поразки. Так що паритет зберігається і я сподіваюся, що паритет буде на наш бік найближчим часом», — підкреслив Павлюк.


Він повідомив, що окупанти чекають на резерви.


«Ми також чекаємо. Ми проводимо заборону висування цих резервів. Виснажуємо противника, нарощуємо свої сили. Якщо нам вдасться і ми наростимо [резерви], то ми виконаємо ті завдання, які на нас покладені зі звільнення Київської області від окупанта. Але Київ — дуже велика проблема для Росії, і вони зроблять все, щоб сюди зайти. А ми повинні зробити навпаки», — заявив він.

Источник: ВЧК-ОГПУ