Астрологи розповіли, яким знакам зодіаку пощастить у лютомуФінансовий гороскоп на 2020 рік не всім передрікає успішний хід справ у другій половині лютого. Відомий астролог Павло Глоба, ґрунтуючись на положенні планет, розповів, що удача точно чекає на чотирьох знаків Зодіаку .

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Loading...


За даними астролога, фінансова вигода в другій половині лютого очікує на Львів, Водоліїв, Овнів і Терезів, передає НАРОДНА ПРАВДА.


Водолії


Для Водоліїв друга половина лютого складається благополучно з точки зору фінансів. Вам може неймовірно везти на гроші. Можуть почати надходити вигідні замовлення. При повному завантаженні роботою і при інтенсивному темпі роботи ви незабаром відчуєте, що навчилися одну й ту ж роботу виконувати набагато швидше і без втрати якості. Таким чином ваша професійна майстерність може значно зрости.


Іншим позитивним напрямом другої половини лютого для Водоліїв може стати поява додаткових джерел доходів. Вам можуть запропонувати роботу на півставки, за сумісництвом або віддалено. Якщо ви вмієте щось робити на професійному рівні, крім своєї основної роботи, то можете подати оголошення на сайтах з пропозицією своїх послуг – позитивний відгук потенційних клієнтів не змусить себе довго чекати. Найбільш успішний час для починань у бізнесі припадає на другу половину лютого.


Леви


Представники цього знака Зодіаку в другій половині лютого можуть проявити себе талановитими фінансистами. Можуть зрости надходження на ваші банківські рахунки. В разі необхідності ви можете звертатися в банк із заявами про видачу кредиту або для відкриття кредитної лінії. З великою часткою ймовірності таке звернення в другій половині місяця отримає схвалення. Оскільки лютий відносно благополучний місяць з точки зору фінансів, то успішно йде погашення боргів. Ідеально, якщо ви почнете погашати борги достроково. Також можна подумати про реструктуризацію кредитів на більш вигідних умовах.


Іншим позитивним напрямом може стати набуття корисних практичних навичок. При цілеспрямованій роботі ви незабаром зможете істотно підвищити продуктивність праці та якість своєї роботи. Найбільш успішний час припадає на другу половину місяця.


Терези


У другій половині лютого Терези можуть проявити якості трудоголіка. У вас буде сформований серйозний робочий настрій, і ви з готовністю будете братися за будь-яку роботу. При цьому рівень працездатності може істотно зрости. Успіх цього місяця багато в чому буде обумовлений інтенсифікацією праці. Також ви зможете вибудувати конструктивні й доброзичливі відносини з колегами і підлеглими. В разі необхідності ви завжди зможете розраховувати на підтримку в трудовому колективі. Посилюється увага до деталей в роботі – це може позитивно вплинути на якість праці. Націляйте себе на те, щоб у другій половині місяця завершити роботу над деякими проектами. А якщо беретеся за нові проекти, то плануйте свою роботу так, щоб до кінця лютого їх завершити. У цьому разі ви все встигнете зробити.


Овни


У Овнів у другій половині лютого складається сприятливий час для кар’єрного просування. Якщо ви займаєте керівну посаду, то у вас може з’явитися впливовий покровитель, який може підтримувати вас у разі потреби. Важливо, що ви можете отримати доступ до важливої ​​інформації для службового користування. Завдяки цьому ви зможете сформувати правильне уявлення про реальний стан справ, і ваші управлінські рішення будуть дуже ефективними. У рядових працівників покращаться стосунки з начальством. Вам можуть давати важливі доручення, що підкреслить особливий характер ваших стосунків.


Також це сприятливий період для пошуків варіантів додаткового підробітку, наприклад, для роботи віддалено. Найбільш перспективний час припадає на другу половину місяця.


Нагадаємо, раніше астролог Людмила Халанська спрогнозувала, що 2020 рік стане для України дуже важливим. За словами астролога, саме навесні 2020 роки відбудеться “найбільш очікувана і бажана” астрологічна подія для країни – “транзитний Сатурн з’єднається з натальним Сатурном України”.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/16/astrology-rozpovily-yakym-znakam-zodiaku-poshhastyt-u-lyutomu/”