Що таке відновлені шини і в чому полягають їх переваги

Що таке відновлені шини і в чому полягають їх перевагиВідновлена шина – продукт, який виник під впливом необхідності забезпечити економію ресурсів, а також великої кількості використаних покришок, що викидаються через непотрібність.

Об этом сообщает Преступная Россия

Багато власників автомобілів вибирають таку гуму з точки зору раціональних фінансових витрат. Купити відновлені покришки можна в інтернет-магазині «Гарант Шина». Вони будуть доставлені транспортною компанією у будь-яке місто України.

Процес відновлення шин

Відновлена або наварна гума – це результат з’єднання каркаса використаної шини та нового матеріалу для відновлення протектора і надання йому заводського вигляду. Оскільки найдорожчою частиною шини є її каркас, такі вироби дозволяють компаніям, які займаються виробництвом автомобільної гуми, за мінімальні кошти створити практично нові покришки.

Процес відновлення передбачає певний алгоритм дій. Спочатку за допомогою спеціальних інструментів зрізають старий шар протектора і відшліфовують поверхню до отримання ідеально рівної основи. Далі, з використанням екструдера, заповнюються пошкоджені ділянки поверхні. Після готується новий протектор: із застосуванням спеціальних технічних засобів і комп’ютерних технологій створюється новий шар гумового покриття. Потім вся конструкція проходить процес вулканізації – свіжий шар закріплюється і витримується в певних температурних умовах. На відновлених покришках (їх бічних частинах) завжди є певний покажчик, що повідомляє про спосіб виготовлення.

Основні переваги

Високу якість наварних шин підтверджує той факт, що цехи по їх виробництву відкривають відомі бренди, які випускають автомобільну гуму.

Ще один плюс використання відновлених покришок – значна фінансова економія. У цьому сенсі відзначають такі їх переваги:

  • ресурс наварних шин, при дотриманні технології відновлення, практично дорівнює новим при значно нижчій вартості;
  • на одному каркасі можна багато разів відновлювати покришки;
  • високий рівень безпеки використання.
  • універсальність (таким методом відновлюються як літні, так і зимові шини для легкових автомобілів, а також гума для вантажного, великовантажного або сільськогосподарського транспорту).

Головний ризик при купівлі відновлених шин – вірогідність дефекту. Але, вибираючи продукцію від перевірених виробників, ризик придбати неякісний товар мінімальний (становить менше, ніж 0,1%).


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/com-news/za-kermom/shho-takje-v-dnovljen-shini-v-chomu-poljagajut-jikh-pjerjevagi-390076”