"Л-ДНР" не пропускають ОБСЄ через блокпости, посилаючись на "режим підвищеної готовності"Про це йдеться в щоденному звіті місії, передає Depo.Донбас.

Об этом сообщает Компромат

Бойовики мотивувують відмову в пропуску ОБСЄ введення режиму підвищеної готовності через COVID-19.

Зокрема, в Донецькій області на блокпосту біля Оленівки члени збройних формувань, один з яких був озброєний, в двічі не пропустили патрулі Місії: один раз в підконтрольні уряду райони, а інший — в непідконтрольні.

Аналогічна ситуація сталася на блокпосту на південь від моста у Станиці Луганській (Луганська область). Тут член збройних формувань знову не пропустив патруль Місії в підконтрольні уряду райони, пославшись на закриття блокпоста в зв’язку з COVID-19.

У СММ ОБСЄ відзначають, що подібні обмеження стали регулярними і фіксуються практично кожен день. Це перешкоджання роботі ОБСЄ. Зокрема, патрулі не можуть обстежити місця обстрілу, найчастіше задовольняючись телефонним опитуванням очевидців.

Читайте також: Єрмак розповів в Німеччині, як Кремль блокує роботу ОБСЄ на Донбасі


Джерело статті: “https://dn.depo.ua/ukr/dn/l-dnr-ne-propuskayut-obse-cherez-blokposti-posilayuchis-na-rezhim-pidvishchenoi-gotovnosti-202006041170953”