Трійця 2020: що українцям варто знати про святоТрійцю щороку відзначають на 50 день після Великодня. Трійця 2020 відзначається 7 червня, у неділю.

Об этом сообщает Редакция

Свято називають народженням християнської церкви. За Євангелієм апостоли цього дня стали проповідувати на різних мовах світу, оскільки на них зійшов Святий Дух.

Loading...

Як пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Телеграф”, у народі існують різні вірування та традиції щодо Трійці. Вважається, що цього дня не варто гуляти весілля, важливо утриматися від роботи на землі та в будинку. Наші предки вірили, що на Трійцю особливе покарання чекає тих, хто шиє, пече чи працює на городі. На свято потрібно молитися, вихваляти Отця, Сина і Святого Духа, а також намагатися не думати про погане.

Популярні новини зараз
 • Путін назвав умови використання ядерної зброї Росією
 • Вчені виявили вплив ліків від кашлю на розвиток COVID-19
 • 3 червня – День ангела Олени: історія свята та прикмети
 • У народі вважають, що на Трійцю прокидаються міфічні створіння. У лісі, полі, воді з’являються мавки та русалки, які можуть залоскотати чи затягнути на дно водойми. Побутувала прикмета, що дощ на свято вказує на грибний рік, багатий урожай та гарну погоду.

  Раніше ми писали, що християни 6 травня традиційно святкують День святого Юрія. Георгія Побідоносця завжди особливо шанували у християнській вірі. На честь воїна-великомученика заснували навіть георгіївський орден.

  Додамо, що у ніч на перше травня відзначають таємниче і містичне свято – Вальпургієву ніч, назва якої походить від імені християнської святої Вальбурги. У всій Європі це народне свято весни відзначається дуже яскраво і весело.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/06/03/trijtsya-2018-shho-ukrayintsyam-varto-znaty-pro-svyato/”