Новий міністр економіки Петрашко не задекларував маєток під Києвом і квартиру в Москві − СхемиСхеми Радіо Свобода

Об этом сообщает Руспрес

Ігор Петрашко у коментарі Схемам заявив, що не встиг заповнити декларацію

Схеми Радіо Свобода


Новопризначений міністр економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко не вказав у своїй декларації квартиру у Москві, що належить дружині — громадянці Росії, маєток під Києвом і два позашляховики.

Про це повідомляють Схеми:корупція в деталях.

Журналісти виявили, що родина Петрашка має у власності ще кілька незадекларованих об’єктів нерухомості й авто.

Зокрема, в декларації не вказаний будинок в елітному котеджному містечку Сонячна долина в селі Романків під Києвом. Згідно з офіційним витягом із реєстру нерухомості, ним володіє дружина міністра. Вказаний метраж будинку — 409 квадратних метрів. Також у її власності тут — 15 соток землі.

Читайте також:

«Сміливо!» Міністр Петрашко намагався зайняти місце Зеленського — відео

Згідно з російським Єдиним державним реєстром нерухомості, дружина міністра має у власності третину квартири на 109 квадратних метрів у Донському районі Москви (разом із матір’ю і братом).

У документі з реєстру мовиться, що кадастрова вартість квартири становить 18 035 366 рублів (це приблизно 200 тисяч доларів).

Також, згідно з реєстром МВС, Ігор Петрашко — власник двох автомобілів-позашляховиків — Suzuki Vitara S (2016 року випуску) і Land Rover Range Rover Sport (2017 року випуску). Згадки про них у його декларації немає.

Сам Ігор Петрашко у коментарі Схемам заявив, що обов’язково мав подати декларацію до входження на посаду, але не встиг її заповнити «через брак часу».

«Я подав без наповнення, бо ви розумієте, що зібрати таку кількість документів за такий короткий час неможливо. Зараз збираю, сьогодні вже зробив там новий драфт і сподіваюся до встановленого законом терміну подати виправлену», — заявив він.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/shemi-petrashko-ne-zadeklaruvav-mayetok-pid-kiyevom-i-kvartiru-v-moskvi-novini-ukrajini-50077094.html”