Північний потік 2 - судно яке може добудувати газопровід змінило власникаПретендент на завершення будівництва газопроводу «Північний потік-2» судно Академік Черський змінило власника, що дозволить Газпрому уникнути нових санкцій США. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Об этом сообщает Преступная Россия

До цього судно належало «дочці» «Газпрому». Тепер його власник — «Самарський теплоенергетичний майновий фонд». У виписки з російського міжнародного реєстру не зазначається, коли саме судно змінило власника.

Наразі судно Академік Черський знаходиться в німецькому порту Мукран в Балтійському морі.

Наприкінці минулого року попередній укладальник «Північного потоку-2» швейцарська компанія Allseas припинила роботи після того, як США наклали на проєкт санкції.

Нагадаємо, що у грудні 2019 року США ввели санкції, які загрожують будь-яким компаніям, що нададуть судно для будівництва «Північного потоку — 2». Роботи з будівництва газопроводу наразі припинені через ці санкції.

  • 30 жовтня Данія дала дозвіл на будівництво російського газопроводу «Північний потік — 2» у винятковій економічній зоні країни. Данія була останньою країною, від якої росіяни чекали дозволу.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/44595-sudno-yake-dobudovuvatime-pivnichniy-potik-2-zminilo-vlasnika-ce-dozvolit-gazpromu-uniknuti-novih-sankciy”