Вчені пояснили походження пірамід у МексиціФахівці Національного інституту антропології та історії Мексики (INAH) опублікували дослідження, яке пояснює, чому стародавні жителі Центральної Америки зводили піраміди, інформує 1NEWS.

Об этом сообщает Московский репортерПровідними авторами наукової роботи, яка з’явилася на сайті INAH, стали археолог Колета Альманза і доктор Педро Франсиско.


Дослідники, яких очолили Альманза і Франсіско, проаналізували цілий комплекс грандіозних об’єктів доиспанского періоду, існуючих на території Мексики. Це, зокрема, піраміди, які будували жителі Мезоамерики.


Чому саме піраміди? У чому полягало призначення об’єктів пірамідальної форми, які виявляються по всій Центральній (і не тільки) Америці? Намагаючись відповісти на ці та подібні питання, вчені в кінцевому підсумку представили досить просте пояснення.


“Піраміди в Мексиці не є однаковими – у кожної є унікальні особливості. Із загального у них виключно пірамідальна форма. З огляду на це, ми припустили, що піраміди – це своєрідні священні копії гір. Жителі Мезоамерики наслідувалу природу, в якій нерідко зустрічаються пірамідальні структури, тому будували піраміди. Ми вважаємо, що найбільше враження на людей справляли вулкани, які вважалися місцями, звідки сталася життя. Відповідно, копії вулканів мали колосальне значення “, – відзначають автори наукового проекту.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/vcheni-poyasnyly-pohodzhennya-piramid-u-meksytsi.html”